Матеріалів немає

                       Вітаємо Вас на сайті меблевої студії "Смерека".


Основні напрямки діяльності компанії:

  •        виготовлення дверей для шаф-купе і міжкімнатних перегородок, 
  •        реалізація меблевих фасадів,
  •        меблі для ванної кімнати,
  •        меблі з дерева

 

   Пропонуємо великий вибір фасадів:

-МДФ: ламіновані ПВХ плівкою, патиновані, фарбовані по каталогу RAL, шпоновані, комбіновані ( фарбовані зі вставкою із шпону ),

-фасади з натурального дерева (з масиву дуба).


   Займаємося виготовленням дверей до шаф-купе. Застосовуються найрізноманітніші методи обробки скла, дзеркала, фарбованого скла:

   - фотодрук,

   - піскоструйне матування з пофарбуванням в один або кілька кольорів,

   - фарбування  по каталогу RAL,

   - художній розпис.

   Реалізуємо алюмінієві розсувні системи до шаф-купе і міжкімнатних перегородок з порізкою "під проєм":  ALLIGATOR, АЛЮСЕРВІС, INTEGRA.

   Ми є представниками компанії INTEGRA EURASIA ALUMINIUM GROUP в західному регіоні. Пропонуємо високоякісні алюмінієві розсувні системи торгової  марки  INTEGRA. В наявності від недорогих класичних серій до унікальних на ринку VIP-серій профілів шириною 60, 70 і 85 мм з товщиною стінок 1,2 мм. Можливе високоякісне заводське фарбування профілів полімерними порошковими фарбами ( під замовлення, не серійне )  по каталогу RAL. А також декорування під структуру дерева методом термопереводу ( біля 35 кольорів, в основному під структуру ДСП від SWISSPAN ).  Увага!

Для більшої зручності рекомендуємо усі слайд-шоу переглядати  в повноекранному режимі. Для цього слід натиснути на іконку   ,  як показано на малюнку: