Двері  для  шафи-купе і міжкімнатних перегородок.

 

   У нас Ви можете замовити розсувні двері до шафи-купе. Ми використовуємо різноманітні матеріали для наповнення дверей шаф-купе:  фарбоване скло ( по каталогу RAL-більше 200 кольорів ), дзеркало  ( срібне,бронза,графіт ) і звичайне скло,оброблене найрізноманітнішими техніками нанесення малюнку.

  Використовуємо наступні техніки нанесення малюнків :

-піскоструйне матування дзеркала (піскоматування).Матувати можна або сам малюнок, або навпаки - лише фон дзеркала дверей шафи-купе.

-фарбування дзеркала з задньої сторони.При цьому способі знімається амальгама дзеркала дверей і ділянка дзеркала фарбується в якийсь колір.Можна фарбувати в оин або 2-3 кольори.При такому способі можна отримувати абстрактні малюнки на дзеркалі.

-художній розпис на дзеркалі для шаф-купе.

-фотодрук на дзеркалі.Малюнок на дзеркало дверей шафи-купе наноситься з лицевої сторони. При даній технології друку існує ряд переваг:інтегрована в процес друку функція покриття лаком дозволяє отримувати готове зображення, яке стійке до зовнішнього впливу, такого як механічне пошкодження, вологість і т.д.; чорнило значно меньше схильне до вигоряння, ніж традиційні сольвентні чорнила;чорнило не вбирається в матеріал, залишаючись на його поверхні, що забезпечує яскраві та насичені кольори;вироби володіють тривалою стійкістю до стирання і впливу хімічних речовин.

-фотодрук на склі.Та ж сама технологія,але малюнок для дверей шафи-купе наноситься на скло з задньої сторони.Отже,при цьому малюнок залишається захищеним від механічних пошкоджень ззовні.З задньої сторони на скло наклеюється спеціальна плівка.Вона захищає малюнок від подряпин зсередини шафи.Крім того ця плівка є спеціальною,травмозахисною.При сильному ударі скло можна розбити.Але при цьому плівка не дає склу розсипатись на осколки.Вони залишаються приклененими до неї.Це запобігає травмуванню людей. 
 


 

  Увага!

Для більшої зручності рекомендуємо усі слайд-шоу переглядати  в повноекранному режимі. Для цього слід натиснути на іконку   ,  як показано на малюнку:

 


 

 

 

 


   

 

    Деякі готові двері шафи-купе можна переглянути в фотоальбомі .

 В фотоальбомі також можна передивитись дуже мізерну частку фотографій з наступних категорій:

   - піскоструйні малюнки  для дверей шаф-купе

   - фотодрук на склі  для дверей шафи-купе

   - фотодрук на дзеркалі  для шаф-купе

 


                          Скачати каталоги малюнків.

 Повні каталоги малюнків можна скачати  по цих посиланнях, що наведені нижче:  

- каталог піскоструйних малюнків для шаф-купе ( основний-2012 рік )

 - каталог малюнків фотодрук на склі

 - каталог малюнків фотодрук на дзеркалі для шаф-купе (2012 рік)

 

- PDF каталог малюнків на склі для шаф-купе ( 2011 рік )-фотодрук

двері шафи-купе, двері до шафи-купе, двері для шафи-купе, двері шаф-купе, двері до шаф-купе, двері для шаф-купе