Фасади меблеві


 Без перебільшення, можна сказати, що зовнішній вигляд сучасних житлових кімнат, багато в чому залежить від меблевих фасадів.Більшість експертів сходяться на тому, що саме фасади задають тон в сприйнятті того або іншого інтер’єру, оскільки по розташуванню займають всю передню панель в корпусних меблях.

  Основними матеріалами для виготовлення меблевих фасадів є МДФ, ДСП, масив натуральної деревини, алюмінієвий профіль.Фасади з ДСП сьогодні використовуються в сегменті «економ». Дорожчий варіант – фасади МДФ, покриті плівкою ПВХ, фарбованІ.Наступна цінова категорія - досить недешева пропозиція на ринку - фасади МДФ шпоновані.Сюди ж можна віднести фасади з алюмінієвого профілю практично з будь-яким наповнювачем: скло, пластик, ротанг і т.д. І завершують список фасади класу «преміум» - фасади з масиву деревини різних порід – дороге класичне задоволення.

  Кожний з цих матеріалів має свої особливості і характерні риси. Всім основним матеріалам властива велика різноманітність форм і забарвлень, що дозволяє реалізувати різні дизайнерські рішення меблів в будь-якому стилі від класики до модерн.


                 Фасади з натурального дерева

   Дерево - це натуральний матеріал і тому кожному сорту деревини притаманні свої форма, колір і структура деревних волокон. Краса натурального дерева характерна тим, що структура, форма і колір не є неповторною. Ці параметри є ключовими характеристиками багатьох компонентів для меблів і означають, що при обробці деревини неможливо домогтися однорідності всіх показників і завжди можна знайти місця, де структура волокон відрізняється один від одного, де тональність кольору злегка міняє свій відтінок, залежно від щільності тої чи іншої ділянки деревини. Сукупність усіх цих факторів і робить у підсумку вироби з дерева такими "живими", природними і красивими.   

   За весь час існування людства кращі уми його не змогли придумати матеріал, який повноцінно замінив би звичайне дерево. По сей день речі з масиву деревини є найбільш престижними, красивими і дорогими. Але достоїнства натурального дерева настільки великі, що недешеві за ціною меблеві фасади з масиву користуються величезним попитом.

 

   Традиційно застосовуються «благородні» види дерев - дуб і бук, вільха і акація, сосна і ясен. Підкреслити текстуру породи допомагають різноманітні тонування. Плюс, технології сьогоднішнього дня відкривають простір для дизайнерських варіацій.Популярні меблеві фасади з масиву дерева, облагороджені патинуванням-ефектом «старіння», що підкреслює солідність і значимість класичних інтер'єрів.

   Пропонуємо Вам фасади з масиву ( дуб ) в таких основних кольорах:


   

   Можливі наступні форми фасадів:        Фасади з ДСП

   Досить поширеними в бюджетному сегменті є фасади з ДСП (деревостружкових плит). Плити ДСП покриті ламінатом.Таке покриття робить фасад з ДСП стійким до зовнішніх впливів: тертя, побутової хімії.Популярність ДСП зумовлена тим, що декоративне покриття вдало імітує колір і текстуру різних порід дерев,має поверхню типу "кристал" і "пори дерева" .


               Фасади МДФ

 

  МДФ (Middle Density Fiberboard) - деревоволокниста плита середньої щільності. Екологічно чистий матеріал. Виготовляється шляхом сухого пресування дрібнодисперсного деревної стружки при високій температурі і тиску. По вологостійкості і механічних характеристиках МДФ перевершує натуральне дерево. МДФ важкогорючий, біостійкий, атмосферостійкий і дешевший , ніж дерево.На основі плит МДФ виготовляють фасади. Плити МДФ облицьовуються плівками ПВХ (полівінілхлорид), шпонами або фарбуються. Фасади МДФ широко використовуються при виготовленні кухонних меблів, адже МДФ дуже добре переносить вплив кухонної пари - не розбухає, не коробиться. А висока механічна міцність МДФ дає величезну перевагу над іншими матеріалами. Ще одна особливість МДФ - стійкість до різних грибків і мікроорганізмів, що робить МДФ гігієнічним і безпечним в побуті.


           Фасади МДФ патиновані

  Патина-це рідкий синтетичний матеріал, що наноситься на спеціально підготовлену поверхню меблевого фасада.Після обробки патиною меблевий фасад покривають лаком з матовим або глянцевим ефектом.Це надає меблевому фасаду привабливого зовнішнього вигляду і додаткову температурну і вологостійкість.Ефект патинування - додає виробу контрастності, візуального об'єму, рельєфності.Після патинування фасади набувають "ефекту старіння", виглядають розкішно, створюючи вид "антикваріату", предмета старовини.

              Фасади МДФ фарбовані

  Фарбовані фасади представляють собою фрезеровану заготовку з МДФ, на яку за складним технологіям наносять акрилові фарби і лаки, які в подальшньому полірують. На Ваш вибір пропонуємо великий спектр кольорів і відтінків фарб по каталогу RAL, а також декілька видів спецефектів забарвлення: матовий, глянець, металік, перламутр.  Увага! Виходячи з різних налаштувань монітора кольори можуть відображатися неправильно, тому кольори наведені нижче не являються эталоном.

  Переглянути кольори фарб згідно каталогу RAL CLASSIC           Фасади МДФ шпоновані

  Шпон-це тонкий шар деревини, який отримують шляхом пиляння, стругання і лущення деревини на верстатах. Зовнішній вигляд шпону ні в чому не поступається суцільному масиву деревини,тому,що характер деревини,її текстуру і малюнок шпон повністю зберігає. По якісних характеристиках шпоновані МДФ фасади не поступаються фасадам з масиву деревини і мають більш сприйнятну ціну.


             Фасади з алюмінієвого профілю


  Меблеві фасади з алюмінієвого профілю складаються з двох частин: алюмінієвої рамки, що виконує функцію каркаса, і наповнювача. Наповнювач вставляється в рамку.В якості наповнювача можуть бути різноманітні по фактурі,кольору і рельєфу скло або пластик.Особливістю таких фасадів є їх максимальна вологостійкість, що дозволяє використовувати їх у ванних кімнатах.


.фасади МДФ Львів
.де купити фасади МДФ у Львові
.МДФ фасади Львів
.замовити МДФ фасади Львів
.МДФ фасади для кухні Львів
.кухонні фасади Львів
.меблеві фасади Львів
.фасади меблеві Львів
.фасади МДФ фарбовані львів
.фасади МДФ шпоновані Львів